Gönderim Bölgeleri (0212) 201 16667/24 Destek
Giriş Yap | Üye Ol Sepetiniz Boş

Sıkça Sorulan Sorular

Nasıl sipariş vereceğim?

Siparilinizi web sitemiz üzerinden online olarak verebilirsiniz.

Nasıl ödeme yapacağım?

Alışveriş sepetinizi onaylarak online kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.

Ne zaman sipariş vermeliyim?

Hemen teslimat için 11:00-23:00 arası sipariş verebilir ya da ileri bir tarih için sipariş verebilirsiniz.

Nerelere teslimat yapıyorsunuz?

Şuan için İstanbul Sarıyer, Beşiktaş, Şişli, Kağıthane, Eyüp ilçelerine teslimat yapıyoruz. Profil sayfanızda adres ekleme bölümünde teslimat bölgemiz harita üzerinde yeşil olarak taranmıştır. Bunun dışında toplu siparişleriniz için [email protected] adresine mail göndererek istekde bulunabilirsiniz.

Teslimat saatlerinizde evde olamayacağım, ne yapabilirim?

Ürünlerin bir kısmını buzdolabında muhafaza etmek gerektiği için ancak yetişkin birine teslim etmemiz gerekiyor. Evde teslim alacak biri yoksa, iş yerinize ya da güvendiğiniz başka bir adrese de bırakabiliriz.

Minimum sipariş tutarınız var mı?

Minimum sipariş tutarı bulunmamaktadır. Bölgenize göre kurye ücreti alınmaktadır. Belirli bir tutarın üzerinde verilen siparişlerde kurye ücreti alınmamaktadır.

Son anda siparişimi iptal etmem gerekti, bu mümkün mü?

Eğer siparişiniz kurye ile yola çıkmadı ise Profil sayfasından siparişlerim bölümünden siparişinizi iptal edebilirsiniz.

Teslim aldığım ürünleri iade edebilir miyim?

Hayır yalniz ilk siparişinizde 100 TL ye kadar iade garantisi veriyoruz.
29188 Sayılı Resmi Gazete’de ilan edilen Mesafeli Satış Yönetmeliğinin "Cayma hakkının istisnaları” başlıklı 15. Maddesinin (c) ve (ç) bendi uyarınca çabuk bozulabilen veya son kullanma tarihi geçebilecek malların teslimine ilişkin sözleşmelerde ve tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallardan; iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayanların teslimine ilişkin sözleşmelerde cayma hakkı kullanılamaz.

Adres değişikliği yapmam gerekiyor. Meze Tepsim’i ne zaman ve nasıl bilgilendirmeliyim?

Adres değişikliğini kurmeyiz yola çıkmadan önce yapabilirsiniz. Adres değişikliği için bizimle 0212 201 16 66 numaralı müşteri hizmetleri numaramızdan iletişime geçmeniz gerekiyor.


Kredi kartı ile ödeme yapmam güvenli mi?

Meze Tepsim olarak kişisel bilgilerinizin güvenliği bizim için çok önemlidir. Bundan dolayı, alışveriş sırasında karşılıklı aktarılan bilgileri şifreleyen SSL Güvenlik sertifikası kullanıyor ve böylelikle müşterilerimize güvenilir bir alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartı bilgileriniz Meze Tepsim tarafından saklanmamaktadır.

Yemekleri kim yapıyor?

Mezelerimiz profesyonel mutfakta tecrübeli ahçılar tarafından en kaliteli ve doğal malzemeler kullanılarak Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’nın 22.08.2016 tarihli ve TR-34-K-132453 sayılı izni ile Garaj Gıda Pazarlama Danışmanlık ve İnşaat Sanayi Ticaret Anonim Şirketi tarafından Saray Mah. Ahmet Tevfik İleri Cad. No:14/1 Ümraniye / İstanbul adresinde üretilmektedir.

Alerjim/Gıda duyarlılığımı size nasıl bildirebilirim?

Her türlü alerji veya gıda duyarlılığınız için ödeme bölümünden önce notlar bölümüne yazabilir veya bize [email protected]  adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Mezeler nasıl paketleniyor?

Mezelerimiz hijyen kurallarına en uygun şekilde tek kullanımlık sızdırmaz kaplar kullanılarak paketlenir.

Meze Tepsim’in duyuru ve kampanyalarından nasıl haberdar olabilirim?

Siz değerli müşterilerimizi bulunduğumuz bütün mecralardan sürekli bilgilendiriyor olacağız. Duyuru ve kampanyalarımızı buralardan takip edebilirsiniz. Sitemize üye olduğunuzda, "duyuru ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorum” seçeneğini işaretlemeyi unutmayın.

Önerilerim/şikayetlerim için size nasıl ulaşabilirim?

Her türlü önerileriniz, şikayetleriniz veya sorularınız için bize [email protected] adresinden veya 0212 201 16 66 numaralı müşteri hizmetleri numaramızdan ulaşabilirsiniz.